top of page
ruken ağaçhanlı vural

Dr. Ruken Ağaçhanlı

Psikiyatrist&Psikoterapist

Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi’nde psikiyatri uzmanlık eğitimimi tamamlamış, Ardahan Devlet Hastanesi ve İzmit Seka Devlet Hastanesi’nde psikiyatri uzman hekimi olarak çalışmıştır.  Özellikle ilgilendiği alanlar; Cinsel işlev bozuklukları, destekleyici terapiler, duygudurum bozuklukları, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğudur.

Dr. Melike Yerebakan Tüzer

Psikiyatrist&Psikoterapist

Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi’nde psikiyatri uzmanlık eğitimimi tamamlamış, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde psikiyatri uzman hekimi olarak çalışmıştır. Özellikle ilgilendiği alanlar; Cinsel işlev bozuklukları, destekleyici terapiler, duygudurum bozukluklarıdır.

melike yerebakan tüzer
melike özateş

Dr. Melike Özateş

Psikiyatrist&Psikoterapist

Uzmanlığını Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden almış olup Kars Harakani Devlet Hastanesi ve Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde psikiyatri uzmanı olarak çalışmıştır. Özel ilgi alanları; Anksiyete ve depresif bozukluklar, destekleyici psikodinamik psikoterapiler, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğudur. 

Uz. Psk. Zehra Çeltekligil

Psikolog&Psikoterapist

İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde yüksek lisans eğitimimi tamamlamıştır.   Eğitimleri süresince; Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Rehabilitasyon Merkezi ve Özel Bakım Merkezlerinde stajyer psikolog olarak görev aldıktan sonra çeşitli hastane ve özel kliniklerde psikolog olarak çalışarak tecrübe kazanmıştır. İlgi alanları yetişkin ve ergen dinamik yönelimli psikoterapileri ve çift terapileridir.

bottom of page